0 produktów
0,00 zł netto
0,00 zł brutto
Albero logo
 
Zasady sprzedaży

Zasady i koszty wysyłki

 

KOSZTY, TERMINY I FORMY WYSYŁKI

 

FORMA WYSYŁKI:

 

 • drobne przesyłki, o wartości do 30 zł netto i nie zawierające druków ścisłego zarachowania wysyłamy listem zwykłym (tzw. ekonomicznym) priorytetowym. Te o większej wartości i wadze do 2kg - listem poleconym priorytetowym.
 • przesyłki o wadze ponad 2kg - paczką ekspresową (firma kurierska)

 

TERMINY WYSYŁKI:

 

Przesyłki Pocztą Polską wysyłamy co najmniej dwa razy w tygodniu (środy i piątki), ale w praktyce częściej, czyli prawie codziennie.
Przesyłki kurierskie (pow. 2 kg) jesteśmy w stanie wysłać tego samego dnia, jeśli zamówienie złożono do godziny 10.3o

 

KOSZTY WYSYŁKI:

 

 • przy zamówieniach pow. 200 zł netto koszty wysyłki gratis
 • przy mniejszych zamówieniach doliczamy do faktury (refakturujemy) tylko faktycznie poniesione koszty wysyłki plus VAT. Nic więcej nie doliczamy, jak to czasem robią inne firmy wysyłkowe za opakowanie, robociznę, transport na pocztę itp. - tylko dokładnie tyle, ile skasuje od nas Poczta Polska lub firma kurierska wg swojego cennika.

 

Wynosi to zatem (netto):

 
do 500g list zwykły format S   6,64 zł list polecony format S    10,93 zł
do 1000g list zwykły format M   7,64 zł list polecony format M  11,90 zł
do 2000g list zwykły format L  11,10 zł list polecony format L       -
         

 

pow. 2kg (paczka ekspresowa  - firma kurierska)  od 17 zł netto  - do 19 zł netto

 

 

FORMY PŁATNOŚCI:

 

 • zamówienia od jednostek budżetowych (szkoły, przedszkola, biblioteki) i kancelarii notarialnych realizujemy z formą płatności przelewem (7 dni od daty otrzymania)
 • zamówienia od osób prywatnych i jednostek niebudżetowych realizujemy wyłącznie drogą przedpłaty na konto. Nr konta: 84 1140 2004 0000 3102 8440 5906
 • nie wysyłamy nic za pobraniem (zaliczeniem pocztowym)

 

Zasady sprzedaży:
 

 • na terenie Polski wysyłamy w terminie max.do 7 dni
 • przy zamówieniach pow. 200,-zł netto pokrywamy koszty wysyłki
 • do podanych cen doliczane jest 23% podatku VAT
 • biuro i magazyn czynne są codziennie oprócz sobót i niedziel od 9 do 15-tej.
 • w pozostałych godzinach telefon i fax pracują w systemie automatycznym.
   

Osobom prywatnym nie sprzedajemy artykułów takich jak świadectwa, gilosze, zaświadczenia, indeksy, legitymacje, karty rowerowe, dyplomy kwalifikacyjne itp.

Minimum logistyczne do wysyłki to 10,- zł netto. Realizacja kilku sztuk drobiazgów jest dla nas kompletnie nieopłacalna. Proszę nas zrozumieć - jesteśmy hurtownią, a nie sklepem detalicznym. W detalu ewentualnie ktoś może przyjść i coś kupić na miejscu. Przy zamówieniach o wartości do 10 zł nasz zarobek wynosi max. ok. 1 - 3 zł. Tymczasem wystawienie faktury, bezpieczne spakowanie i całą logistyka, czyli rejestracja faktury, pilnowanie zapłaty, nadanie na poczcie itd  naprawdę nie ma sensu dla zarobku od 1 do 3 zł.. Zajmie nam to pół godziny, podczas gdy pracownikowi trzeba zapłacić 25 zł za godzinę. Jest to naprawdę nieekonomiczne i po prostu nawet na to nie mamy czasu.

Zanim wyślesz małe zamówienie zastanów się. Zrób przegląd swoich potrzeb z zakresu innych druków lub zwiększ zamówienie- wówczas chętnie wyślemy.       

 

 
 

Firma Albero istnieje od 1996 roku. W naszej ofercie odnajdą Państwo między innymi: dzienniki szkolne, legitymacje szkolne, folie do oprawy książek, świadectwa i gilosze, indeksy szkolne, arkusze ocen, karty rowerowe, kwitariusze, zaświadczenia, rejestry, gilosze, księgi, legitymacje służbowe nauczycieli, piktogramy BHP, druki dla kancelarii notarialnych, szyldy emaliowane, świadectwa szkolne, druki biblioteczne oraz wiele innych produktów dla szkół, przedszkoli lub urzędów.