0 produktów
0,00 zł netto
0,00 zł brutto
Albero logo
 
Firma Albero

Firma ALBERO s.c. istnieje od 1996 roku.

 

Początkowo podstawową działalnością firmy była tylko dystrybucja specjalistycznych druków dla przedszkoli, ale wkrótce rozwinęliśmy tę działalność na szkoły, biblioteki i kancelarie notarialne. Również asortyment stale się poszerza poza specjalistyczne akcydensy w kierunku innych pokrewnych artykułów niezbędnych dla funkcjonowania wym. jednostek jak: flagi, godła, szyldy, piktogramy, znaki i instrukcje bhp, artykuły pamiątkowe (np. kroniki, dyplomy) a dla bibliotek - profesjonalne taśmy, folie, podpórki do książek, przekładki i rozdzielacze polistyrenowe itp.

Jesteśmy firmą dystrybucyjno-wydawniczą, co oznacza, że współpracujemy bezpośrednio z kilkoma wielkimi drukarniami w kraju, a także wydajemy i wdrażamy własne wzory, np. dziennik nauki języka obcego, zmodernizowany dziennik żywieniowy przedszkola czyli tzw. "jadłospis", księga inwentarzowa wydawnictw audiowizualnych i wiele różnych potrzebnych rejestrów.
Terenem działania jest cała Polska, a nawet placówki polonijne za granicą.

Wszystkie zamówienia staramy się realizować jak najszybciej. W Trójmieście bezpłatnie dostarczamy własnym transportem; w inne rejony kraju wysyłamy firmą kurierską lub pocztą priorytetową. Jeżeli czegoś nie mamy "od ręki" na stanie magazynowym, to na dodruk lub sprowadzenie trzeba zaczekać maksymalnie kilka dni.

Wszelkie nowości zawsze są na naszej stronie, czyli w internetowym sklepie, specjalnie oznaczane i wyróżniane. Z kolei wśród druków szkolnych co jakiś czas niektóre artykuły poddawane są modyfikacjom na podstawie odrębnych przepisów i rozporządzeń MEN. Pilnujemy tego na bieżąco i w sprzedaży oferujemy wyłącznie druki aktualne. W tym zakresie służymy zawsze fachowym doradztwem i pomocą.

Zawsze dbamy i wybieramy najwyższą jakość produktów, ale staramy się oferować jak najbardziej przystępne ceny, co wynika z tego, że:

  • pracujemy w ograniczonym do niezbędnego minimum zatrudnieniu
  • kierujemy się ekonomicznym i ekologicznym myśleniem i postępowaniem, stosując np. na co dzień międzynarodową regułę 3R, czyli: REDUCE - REUSE - RECYCLING (ZREDUKUJ - UŻYJ PONOWNIE - PRZEKAŻ DO PRZETWORZENIA)


Zamówione towary pakujemy do wysyłki bardzo skutecznie, ale również ekologicznie. Oczywiście moglibyśmy wszystko wysyłać w kartonach z logo firmy ALBERO, opakowanych w elegancki papier z nadrukiem firmowym. Może podniosłoby to w pierwszym momencie nasz prestiż, ale zaraz potem pojawiłaby się u odbiorcy naturalna reakcja - "zaraz, zaraz, ale przecież ja za to wszystko płacę", czyli ceny musiałyby być wówczas wyższe o koszt opakowania.

Możemy nieskromnie stwierdzić, iż po tylu latach działalności posiadamy już ugruntowaną pozycję na niszowym rynku tego typu wydawnictw, ale i tak maksymalne zadowolenie klienta było, jest i zawsze będzie naszym nadrzędnym celem działań.  Drapieżna maksymalizacja zysku nie jest w naszym stylu i daje efekt dobry tylko na krótką metę.
 

 
 

Istniejemy od 1996 roku. Jesteśmy dystrybutorem i wydawcą specjalistycznych druków dla: szkół i przedszkoli, wyższych uczelni, bibliotek, kancelarii notarialnych, biur rachunkowych oraz druków ogólnoakcydensowych (kadrowych, płacowych, księgowych, magazynowych i bankowych).

Oprócz sprzedaży druków oferujemy: zawsze aktualne wzory; sprawdzoną jakość; artykuły pamiątkowe i pomocnicze (np. dyplomy, godła, flagi, kredę); szybkość działania (wysyłka 2 razy w tygodniu, lub w sytuacjach awaryjnych "od ręki"); uproszczone procedury zamówień (telefon, e-mail); bezproblemową wymianę lub zwrot w przypadku dezaktualizacji druku (dotyczy druków czystych) lub ewentualnych pomyłek w zamówieniu.

Dla klientów z Trójmiasta i okolic możliwość spokojnego przeglądu wszystkich artykułów w siedzibie firmy w sympatycznej atmosferze, z fachowym doradztwem.